آموزش زبان انگلیسی – ترم سه

بزودی...

با ثبت شماره همراه خود در لیست انتظار این دوره قرار بگیرید.

سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد

مقدمه، زبان انگلیسی

مسئله آموزش زبان انگلیسی امروزه به دلیل کاربرد آن نه در جامعه ایرانی بلکه در سطح جهان موضوعیت داشته و طبیعتاً در پی آن خانواده‌های ایرانی دغدغه آسیب‌های ناشی از انتقال فرهنگ خارجی و آموزش سبک زندگی غربی به بهانه آموزش زبان را دارند. موسسه طلوع حق با 10 سال سابقه آموزشی در حوزه زبان‌های خارجه نیز در این سال‌ها همواره تلاش کرده تا با ایجاد زیرساخت‌های لازم زمینه آموزش زبان انگلیسی را فراهم کند که از جمله اقدامات آکادمی زبان طلوع می‌توان به تألیف مجموعه کتاب های Sunrise در سطوح مختلف به دور از هرگونه اشاعه فرهنگ بیگانه اشاره کرد. دوره‌ی حاضر نیز در این راستا تهیه و تدوین شده است، این دوره بر اساس کتابی تهیه شده که از قوی ترین کتاب‌های آموزشی حال حاضر در سطح جهان بهره برده و از همه مهمتر دغدغه‌های فرهنگی خانواده‌های ایرانی را مدنظر قرار داده است. دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی که در چندین ترم تهیه شده منطبق بر مدرن ترین متدهای آموزشی روز بوده و سعی کرده مسئله آموزش زبان را با شبیه سازی کلاس‌های حضوری در قالب ویدیوهای آموزشی برای تمامی افراد تسهیل نماید.

دوره آموزش زبان انگلیسی شامل چند ترم است؟

ترم بندی کتاب یک

ترم یک: درس starter و مقدمات جمله سازی به همراه تمرین ها و ویدیوهای کلاس درس 
ترم دو: مرور آموزش های جمله سازی و درس اول شامل ۸ واحد آموزشی و ویدیوهای کلاس درس
ترم سه: درس دوم و سوم شامل ۱۶ واحد آموزشی و ویدیوهای کلاس درس
ترم چهار: درس چهارم و پنجم شامل ۱۶ واحد آموزشی و ویدیوهای کلاس درس
ترم پنج: درس ششم و هفتم شامل ۱۶ واحد آموزشی و ویدیوهای کلاس درس 
ترم شش: درس هشتم و نهم شامل ۱۶ واحد آموزشی و ویدیوهای کلاس درس 

پیش نیاز های شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی

تنها پیشنیاز شرکت در ترم 3 زبان انگلیسی، قبولی در ترم 2 این دوره می باشد.

موارد کمک آموزشی دوره آموزش زبان انگلیسی

طبیعتا دوره آموزش زبان مانند سایر دوره های آموزش زبان نیاز به منابع و اقلام کمک آموزشی دارد. در حال حاضر این موارد مثل کتاب اصلی آماده شده است که می توان از فروشگاه طلوع حق تهیه کرد.

روش ارائه این دوره به چه صورت است ؟!

دوره های آکادمی زبان طلوع تماما مبتنی بر جدیدترین استانداردهای جهانی آموزشی و تجربه آموزشی 10 ساله موسسه طلوع تهیه شده است. این دوره ها در استودیوی آموزشی با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و امکان مشاهده بارها و بارهای هر قسمت به راحتی وجود دارد. به همراه نمونه‌ی ضبط شده کلاس که برای شبیه سازی هرچه بهتر کلاس درس برای زبان پژوهان عزیز قرار داده شده است.

ویژگی های شاخص این دوره:

سبک آموزشی نوین: تدریس اساتید با شیوه نامه آموزشی موسسه طلوع مبتنی بر استانداردهای آموزش جهانی است و با نظارت کارشناس و کارگردان آموزشی می باشد.

آزمون: هر دوره شامل چند آزمون است، با آزمون های درسی، شما امکان محک زدن آموزش های خود را پیدا میکنید. این آزمون ها به صورت آنی پس از ارائه نمره داده میشود و امکان تکرار آزمون نیز وجود دارد.

تمرین: در قسمت های مختلف دوره، تمرین هایی گذاشته شده است که توسط استاد طراحی شده است. پس از ارسال تمرین توسط دانشجو، استاد دوره تمرین را بررسی و نظر و راهنمایی های خود را برای دانشجو ارسال مینماید یعنی در طول دوره چند بار امکان استفاده از نظر استاد به صورت شخصی برای خود را خواهید داشت.

گواهینامه: پس از طی کامل همه قسمت های دوره، گذراندن آزمون ها و ارسال تمارین، شما مجوز ورود به ترم جدید را میگیرید.

جلسه برخط: پس از اتمام دوره دانشجویان میتوانند درخواست شرکت در جلسه برخط با استاد دوره را توسط سایت ارسال کنند. پس از به حدنصاب رسیدن دانشجویان درخواست دهنده جلسه ای آنلاین با حضور استاد برگزار میگردد.

توجه 1: با توجه به متد استریمینگ آموزشی در آکادمی زبان طلوع، و نیاز به شرکت در مراحل طراحی شده مانند تمارین و آزمون ها، نمایش محتوای دوره تنها از طریق مراجعه با پروفایل خود به سایت مقدور است و نیازی به دانلود ویدئوها نمیباشد و این امکان نیز وجود ندارد. محتوای آموزشی برای همیشه در دسترس شماست و میتوانید بارها و بارها آن را مشاهده نمایید و حتی از به روزرسانی های احتمالی آن بهره مند گردید.

توجه 2: آکادمی زبان طلوع حق موظف است از تاریخ ثبت نام هنرجو به مدت سه ماه خدماتی مانند پاسخ به سوالات ذیل ویدئوها، حل تمارین دوره ای، جلسه ی آنلاین انتهایی و … را برای وی محیا نموده و به طور کامل فرآیند مقرر برای تکمیل آموزش هنرجو را پشتیبانی کند، بعد از گذشت این مدت زمان آکادمی زبان طلوع تعهدی نسبت به انجام خدمات یاد شده ندارد. هنرجویانی که در این زمان موفق به تکمیل دوره به هر علتی نشوند می توانند با خرید مجدد دوره از امکانات پشتیبانی بهره مند شوند.(خرید دوم شامل تخفیف خواهد بود)

در انتها بار دیگر مراحل انجام یک دوره را با هم مرور میکنیم:

مرحله اول: ثبت نام
مرحله دوم: شروع سیر آموزشی با دیدن ویدئوها و ارسال تمارین
مرحله سوم: ارسال تمارین در پایان هر واحد
مرحله چهارم: تکمیل تمامی ویدئوها و تمارین
مرحله پنجم: شرکت در جلسه انلاین رفع اشکال (این قسمت پس از تکمیل مرحله چهارم برای زبان آموز ایجاد خواهد شد)
مرحله ششم: شرکت و قبولی در آزمون پایانی
پس از تکمیل تمامی مراحل شش گانه فوق الذکر زبان آموز مجاز به شرکت در ترم بعد خواهد بود.

پیش نمایش دوره

کلاس های دوره آموزش زبان انگلیسی – ترم سه

امکان ثبت نظر تنها برای دانشجویان دوره میباشد.
بزودی...

با ثبت شماره همراه خود در لیست انتظار این دوره قرار بگیرید.

سطح: مبتدی
گواهینامه پایانی: دارد
+ لیست علاقه
استاد مرتضی احمدی
مدرک کارشناسی مهندسی سخت افزار دانشگاه شاهد / برگزاری دوره های متعدد TTC (تربیت مدرس) / تاسیس و مدیریت شعب مختلف آموزشگاه زبان به مدت 10 سال / طراحی و برگزاری دوره های مختلف زبان انگلیسی به شیوه های مختلف به مدت 14 سال

دوره های مرتبط آموزش زبان انگلیسی – ترم سه

آموزش زبان انگلیسی – ترم سه
قیمت:
بزودی...